Apie mus

„Tvarios plėtros sprendimai“ yra ilgametę patirtį turinti valdymo tobulinimo ir investicijų pritraukimo bei administravimo konsultaci bendrija, veikianti projektiniu principu. Mes padedame skirtingoms organizacijoms sėkmingai įgyvendinti sisteminius veiklos pokyčius, pasiekti reikšmingų proveržių įvairiose valdymo srityse ir pritraukti finansavimą, svyruojantį nuo keliasdešimties tūkstančių iki kelių šimtų milijonų eurų.

Misija

Talkinti viešajam, privačiajam ir nevyriausybiniam sektoriams plėtros, veiklos optimizavimo, efektyvumo užtikrinimo ir pokyčių valdymo procesuose.

 

Vizija
Pripažintas partneris, kurio veikla grindžiama ilgalaike sąveika, tęstinumu, ekspertinėmis žiniomis, kompetencija bei patirtimi.

 

apie-mus-1

Profesionalumas

Nevykdome veiklos, kurios neišmanome, visi mūsų siūlomi sprendimai grindžiami gerąja praktika ir žiniomis, o darbas paremtas pažangių praktinių ir teorinių įrankių naudojimu.

Patirtis

Ilgametė sąveika su skirtingų sričių atstovais leidžia efektyviai veikti taupant mūsų ir Jūsų laiką ir išteklius, o bendradarbiavimas su viešojo valdymo institucijomis ir kitomis organizacijoms leidžia išvengti vadybinių trikdžių.

Tobulėjimas

Būdami atviri naujovėms ir siekdami geriau atlikti savo užduotis nuolat keliam kvalifikaciją, gerinam įgūdžius, gilinam žinias ir diegiam pažangiausias metodikas.

Įtrauktis

Suprasdami Jūsų situacijos išskirtinumą, nekuriame kartotinių produktų, vertiname individualius Jūsų poreikius, remiantis kuriais įtraukiam Jus į paslaugų teikimo procesą ir leidžiam jį kontroliuoti.

Rezultatyvumas

Siekiame spręsti realias Jūsų problemas, todėl minimizuojame formalizmą ir bendradarbiaujame su Jumis nuo Jūsų problemos sprendimo pradžios iki pabaigos, žymimos konkrečiu rezultatu.

Mumis pasitiki